Lubię za dużo rzeczy by tu wymieniać. Mam ogromną frajdę ze wszystkiego co robię. Kocham swoją wybrankę, uwielbiam zwierzęta, fascynuję się motoryzacją, słucham podcastów i tworzę grafiki. Przez lata udało mi się stworzyć lub partycypować w różnych ciekawych projektach. Moim głównym „dzieckiem” jest podcast Daj Głos Podcast dla miłośników psów. Poza tym byłem też współtwórcą podcastu DoDechy.

Pomysł na tworzenie prostych logotypów dla początkujących działalności czy podcastów wziął się przez przypadek, po tym jak razem z Danielem zorganizowaliśmy kilka akcji #ryjvswolf. Zasady były proste – wybieraliśmy sobie osobę na Twitterze i tworzyliśmy jej logotyp. Wybrana osoba nic nam nie sugerowała, sami decydowaliśmy co ma być stworzone. Jak się później okazało co najmniej jeden mój logotyp został wykorzystany (za pozwoleniem oczywiście) do prywatnego bloga.

Stąd sam pomysł. Wiem, że jest masa inicjatyw, blogów, podcastów czy kanałów na YT, które mają coś fajnego i chciałyby wystartować na wyższym poziomie.

Obecnie cała moja działalność została przeniesiona na digitalowy butik Goodboi.pl.

FAQ

Po co mi logo?
Logo może nie tylko reprezentować Twoją działalność, może reprezentować też Ciebie. Może chcesz sprawić komuś prezent? Może potrzebujesz unikatowego logotypu z okazji ślubu/urodzin/imprezy okolicznościowej? Pamiętaj, że logotyp w technice wektorowej nadaje się do każdego formatu. Jeśli więc zamówisz logotyp z okazji rocznicy możesz go nadrukować zarówno na plakacie jak i wygrawerować na ładnej ozdobie.

Co oznacza logo wektorowe?
Oznacza to, że do swojej pracy nie wykorzystuję map bitowych lub mówiąc prościej – obrazków. Dzięki temu logotyp nigdy nie będzie sprawiał problemów jakościowych. Może być tak wielki jak sobie wymarzysz i zawsze będzie wyglądał dobrze i czytelnie. Pamiętaj tylko by do drukarni oddawać pliki wektorowe (.pdf lub .cdr), a nie te przekonwertowane na mapy bitowe (.png, .jpg).

A jeśli logo mi się nie spodoba?
Do każdego logotypu przykładam dużo uwagi i wkładam w swoją pracę serce, energię i zebrane przez ponad 16 lat doświadczenie. Przykłady czego możesz się spodziewać widać poniżej, jeśli uważasz, że nie jest to poziom pomysłu/wykonania, który Ciebie interesuje – lepiej nie ryzykuj. Jeśli masz pozytywne podejście i jesteś ciekawy – zapraszam. Nie zakładam zwrotów, ponieważ nie mam możliwości śledzenia czy po wysłaniu Tobie logotypu nie będzie ono dalej wykorzystywane. Natomiast jeśli stwierdzę, że projekt przekracza moje możliwości – natychmiast zwrócę Twoje pieniądze.

Jaki jest czas oczekiwania?
Wszystko zależy od inspiracji. Czasami bywa, że logotyp jestem w stanie stworzyć w przeciągu godziny, czasami potrzebuję więcej czasu. Gdy dostanę od Ciebie informacje zawsze poinformuję Cię ile czasu potrzebuję na wykonanie pracy.

Czy na logo mogę otrzymać potwierdzenie zakupu?
Oczywiście! Do każdego logotypu jest również dołączona faktura VAT.

Czy mogę odmówić wykonania logo?
Tak. Po pierwsze odpadają wszelkie wulgaryzmy i rzeczy, które powszechnie uznawane są za niestosowne.

Gdzie są pieski!?
Jeśli przybywasz dla piesków to na stronie głównej jest Vega. Ale jest też Zoltan. Możecie je odwiedzić na ich fanpage.